KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Relieftavlor 15154357
nr 1515 4357
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Relieftavlor, 3 st. Brons på Ölandssten. Signerad, numrerad 68/240, daterad 77, ca 30x30 cm, yttermått inklusive ram: 45x45 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 januari 2023
kl 19:01:21
16/1 15:19:12
700 kr
16/1 18:56:21
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube